مطالب آموزشی کنکوری/دبیرستان/مشاوره

آموزش علوم هفتم(سؤال و جواب علوم هفتم- فصل دهم )

0 نظرات
2083
04-21-2020

خیلی از دانش آموزان نمیدانند که نوع سؤال امتحانی از مطالب کتاب به چه صورت است و یا مطالب مهم کتاب را که باید بیشتر بخوانند کدام است.

در این مجموعه سعی شده است مطالب کتاب را به ترتیب آموزشی با سؤال و جوابهای مختلف که اکثراً از سؤالات امتحانات مدارس مختلف جمع آوری گردیده است بیان کنیم. با تجربه ای که داریم مطمئن هستیم که با خواندن این مجموعه نتیجه ای عالی کسب خواهید نمود.

برای مشاهده نمونه ای از این مجموعه، فصل دهم با موضوع گرما و بهینه سازی انرژی را میتوانید دانلود نمایید.

 انشاءالله مورد استقبال شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

1 علوم هفتم

لطفاً به هیچ عنوان تقاضای فایل بقیه فصلها را نداشته باشید.

در صورت تمایل به تهیه نسخه چاپی و کامل این جزوه با پاسخنامه تشریحی (کلیه فصول) به قیمت 70000 تومان میتوانید به شماره 09123984650 (حاجی پور) در تلگرام و یا واتساپ پیام دهید و هماهنگی لازم را به عمل آورید.

لینک دانلود فایل:

فصل دهم علوم هفتم- گرما و بهینه سازی مصرف انرژی

در صورت نصب نبودن برنامه Acrobat Reader روی رایانه، میتوانید آنرا از لینک زیر دانلود نمایید.
Acrobat Reader 2017 en_US
0.0
آخرین اصلاح: سپتامبر 27, 2020 08:19
نوشته های مرتبط: آموزش علوم هشتم(سؤال و جواب علوم هشتم- فصل اول) آموزش فصل نهم علوم نهم (سؤال و جواب علوم نهم) سؤالات فصل اول ریاضی نهم (امتحانات هماهنگ استانی خرداد 98) نرم افزار آموزش کامل ریاضی دوازدهم تجربی آموزش خط تحریری پایه اول تا ششم دبستان (به خط حمیده گیوی) سؤالات فصل اول ریاضی نهم (امتحانات هماهنگ استانی خرداد 97) آموزش حسابان1- فصل اول جبر و معادله - به کلک عباس امیدوار-حسنیه شریفی کتاب کار و آموزش ریاضی2- سال یازدهم تجربی- عباس امیدوار و مفید ابراهیم پور تست ترکیبیات کنکور سراسری رشته ریاضی از سال 72 (فصل سوم گسسته) سؤالات فصل اول ریاضی نهم (امتحانات هماهنگ استانی خرداد 96)
آموزش دبیرستان دوره اول سؤال و جواب عادله نصیری علوم علوم هفتم فصل دهم محسن حاجی پور پایه هفتم گرما وانرژی

نظری تاکنون ثبت نشده

نظر دهید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود